Skip to content

OCEAN AIR, SALTY HAIR

≈BE AS FREE AS THE OCEAN IS≈

 

Bali se pro mě už po dvou dnech co jsem tu, stalo něčím, o co by nikdo neměl přijít. Nechci to nějak přehnaně chválit, už na fotce je to takový plážový kýč jako z obrázku na ručníku z 90. let, ale…. Jsou tu nesmírně milí lidé, kteří se na vás budou prostě usmívat a snažit se vše řešit s pokorou nebo pomoct s největší vstřícností ať se děje cokoliv.

Teď se nacházím v oblasti Nusa Dua na jihu, ale už zítra se přemisťuji na další místo. Umalas je název té vesničky, okolo které pak budu cestovat do dalších profláklých vesniček a měst jako jsou Uluwatu, Kuta a Seminyak.

Nusa Dua je rušnější, nejspíš na úkor toho, že je blízko od letiště a člověk se nemusí potácet nijak daleko hned po příletu. Naopak jsou tu zase taky jedny z nejznámějších pláží a luxusních hotelů jako jsou například Hilton, Ritz nebo Sheraton.

Já jsem se dnes vydala na Geger beach, kde mě příjemně překvapila dlouhatánská klidná pláž, skvělé chutné jídlo a dokonalá masáž přímo na pláži od místních Balijčanek. Oh! Jak ta byla neuvěřitelná…♥ Navíc jsem příšerná milovnice psů, takže jestli taky jsi, našla by sis tam své, haha. V druhé půlce dne jsem se rozhodla se vydat na soukromou pláž hotelu Hilton, která ani nemusím snad říkat jak byla kouzelná. Celý ten koncept hotelu nádherně splýval s okolní přírodou a nenarušoval kulturu země.

Nusa Dua si odškrtávám a už se nesmírně těším na zítřejší „surfařský jih“ plný skvělých restauraček, Balijských drinků, trhů s místním oblečením atd. Uvidíš sama…♥ BTW: na Bali je úžasný to, že tu žiješ za hubičku v totálním ráji na zemi. Takže můj názor: pokud ti v hlavě jen na chvilku proběhne myšlenka, že bys sem chtěla jet, tak to udělej (jen ta cesta sem je dlouhá,ale stojí za to!).

XX

 

Surfy tady patří neodmyslitelně skoro ke každé pláži

Výhled z hotelu Hilton♣

GEGER BEACH

Nová kamarádka z Bali♥

 

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *