Skip to content

NEVER FULLY DRESSED WITHOUT A SMILE

   TEETH ARE ALWAYS IN STYLE. 

Že jsem už dlouho přemýšlela o vybělení zubů, o tom žádná… Po vyzkoušení několika metod (bělící gely a tyčinky z USA, bělící pasty a pásky), které úspěšné relativně byly, ale nepřinesly výsledek takový, jaký jsem chtěla (za podobnou cenu), jsem se rozhodla pro oficiální a odborné vybělení zubů. Po dlouhodobém hledání a srovnávání klinik a jejich poskytovaných služeb a cen, jsem se rozhodla pro Komfort Dental. Na jejich webové stránky se můžeš kouknout sama TADY <3.

Tak na kliniku jsem se tedy objednala a čekací lhůta byla pár dní, takže jsem měla alespoň nějaký čas na to si zuby předpřipravit na takové ošetření. Což kdyžtak určitě udělej taky, jestli máš citlivější zuby a chystáš se na bělení. Já jsem z těch, kteří mají velmi citlivé zuby, takže jsem si raději koupila pastu i ústní vodu na citlivé zuby, aby se sklovina zpevnila a kanálky se zatáhly.

NO, po pár dnech nastal den bělení a já se těšila na tu proměnu úsměvu. Čisté a bílé zuby jsou přece jenom „dobrou vizitkou“ a „americký úsměv“ nezkazí žádný první dojem. Paní doktorka byla moc příjemná komunikativní a starostlivá, takže jsem neměla žádné obavy ze samotného procesu bělení. Seznámila mě s tzv. „bílou dietou“, kterou by měl člověk dodržovat 48 hodin po bělění. Bílá dieta znamená, že byste neměli po dobu dvou dnů jíst ani pít nic, co je jinak zbarvené než bíle. Rozhodně především tedy ne: rajčata, kávu, červené víno a dokonce ani čaje raději ne. Pak následovala zběžná, ale zodpovědná kontrola stavu chrupu a šlo se na věc.

Jestli máš strach z bělení, tak já jako docela poseroutka za sebe můžu říct, že to fakt nebolí. Max pokud máš hodně hodně citlivé zuby, může to sem tam maličko píchnout, ale není to nic co se nedá vydržet. Bělení trvalo celkem cca 60minut, a pak už jsem se na sebe mohla podívat do zrcátka a vidět ten neskutečný rozdíl.:-O Bělící pasty a gely jsou možná dobré na udržování si už bílých zubů, ale takovýhle WOW efekt Ti to prostě neudělá. Byla jsem vážně hrozně nadšená už od první chvíle, a to Ti můžu zaručit, že v následujících 48 hodinách se teprve zoubky pořádně vybělí, takže ve finále je spokojenost jěště větší.

Ve stejný den, kdy jsme s paní doktorkou Zuzanou bělily jsem měla zuby citlivější, ale dnes je to den 2. a už o tom zas ani nevím. Přitom už je jistý, že mám minimálně na rok zářivý úsměv, a z toho mám vážně radost. ♥

Jěště Ti chci ukázat fotky z průběhu bělení a abys měla třeba srovnání jak to vypadá PŘED a PO. Jinak ti přeju klidný a zábavný páteční den.

XX

Takhle vypadá držák úst, který dostaneš na bělení zubů, aby vše proběhlo safe.

Lampa s UV světlem, která spouští a urychluje proces bělení a super cool brýle proti záření.


                                                       A takhle vypadala změna barvy zubů po dvou hodinách po bělení.

Co na to říkáš?

 

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *