Skip to content

LOADING ADULTHOOD: 92%

TRAVEL BEFORE YOU DIE 

Je totální bezpočet plusů a důvodů proč cestovat. Cestování je pro mě něco, co Ti dá pomyslný křídla. Tohle je prostředí, které je takovým symbolem mého nadcházejícího cestovatelského období.

V příštích 5ti měsících plánuji projet malou část Indonésie a taky budu delší dobu na západě USA. Málokdy je čas na to odjet a poznávat tuhle krásnou planetu, ale tím,že jsem dokončila bakalářské studium se ten čas momentálně nabízí. Ještě předtím než se začnu ucházet o fulltime job a než naskočím do vlaku, který jede do definitivní dospělosti a země všech starostí,  mi bude radostí se s Tebou podělit o co nejvíce zkušeností a tipů z mých cest, které do té doby podniknu.

Nesmírně se těším, ale znáš to. Tak dlouho na cestě, tisíce kilometrů od domova a nespočet nových zemí, kultur a míst, to vše tě přece jen trošku znervózní.

V takovémhle outfitu máš ale naprosto zaručenou jednu věc… a to, že rozhodně se v něm neztratíš. To možná ani v Londýně, kde si opravdu nikdo nikoho nevšímá ať máš na sobě cokoliv, haha. Taky ti v něm nebude zima a budeš se cítit úplně nejvíc komfortně, fakt. Ať už v autobuse, vlaku nebo v letadle, v takovém kožíšku si budeš připadat pořád jako v plyšové dečce. Nemůžu si pomoct, ale ten kožich je podle mě fakt cool. Samozřejmě to není pravá kožešina, jelikož nepodporuji masový ani kožešinový průmysl. 

Čímž chci říct: „You Better Shoot Selfies Not Animals“.♥

XX

 

                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kabát s umělou kožešinou Mango najdeš TADY

podobnou mikinu Pull and Bear najdeš TADY

kšiltovka Ebay  TADY

Boty Vans TADY

Kalhoty Zara podobné TADY

Choker Claire’s UK TADY

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *